نخستین نشست دبیرخانه کمیته علمی کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند برگزار شد
29 فروردین 1402
نخستین نشست دبیرخانه کمیته علمی کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند برگزار شد

به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» نخستین نشست دبیرخانه کمیته علمی چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند ایران با حضور دکتر محمد حسن‌زاده سه‌شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ برگزار شد.

دکتر محمد حسن‌زاده، دبیر کمیته علمی چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند ایران در این نشست با اشاره به وجه تمایز کنفرانس پیش‌رو با کنفرانس سال‌های گذشته گفت: وجه تمایز این رویداد با سال­‌های گذشته در این است که رویداد صرفاً برگزاری نمایشگاه نیست و در کنار نمایشگاه، کنفرانس هم وجود دارد و به این شکل ارتباط میان جامعه علمی و بخش اجرایی شهر هوشمند برقرار خواهد شد. در این راستا، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) مسئولیت دبیرخانه علمی این کنفرانس را برعهده دارد. وجه تمایز دیگر این رویداد با سال­‌های گذشته این است که امسال، این کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی است و سعی بر این است که این بخش بیشتر تقویت شود و از سخنرانان خارجی سرشناس دعوت شود در کنفرانس حضور فعال داشته باشند.

در ادامه دکتر حسن‌زاده اطلاعات اولیه‌­ای درباره بخش‌­‌های علمی کنفرانس ارائه دادند و سپس، حاضرین در جلسه نکات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

  گفتنی است این رویداد ۱۱ الی ۱۳ تیرماه ۱۴۰۲، در مصلای امام خمینی تهران برگزار خواهد شد.